Kutil junior – projekt pro malé řemeslníky

AMSP ČR i projekt Fandíme řemeslu podporují projekt Kutil Junior. Tento projekt je volnočasovou aktivitou se zaměřením na technické činnosti zejména pro děti 1.stupně přímo v jejich škole. Děti se v kroužku naučí rozeznávat jednotlivé druhy nářadí a postupně se všemi pracovat. Při realizaci samostatných projektů se seznamují postupně s různými druhy materiálů. Kroužek chce dětem suplovat možnost řemeslného vyžití, které dnes již nedělají doma s tatínky či dědečky, a které je na prvním stupni ZŠ velice baví. Pro některé to může být i impuls pro volbu budoucího perspektivního povolání z oblasti řemesel.

INFORMACE PRO ŘEMESLNÍKY: Z důvodu neustálého rozšiřování týmu hledáme další lektory, kteří s námi chtějí vracet řemeslo do škol. Přivítáme i znalosti a zručnost aktivních seniorů, kteří mohou své zkušenosti a um předat další generaci.
Bližší informace na info@kutiljunior.cz

kutil

Elegantní ručičky – 2-denní intenzivní kurz pro řemeslníky a tvůrce

Tvoříte rukama? Jste šikovní? Ale přemýšlíte, jak o sobě dát světu víc vědět a uživit se tím, co milujete? Právě pro vás je nový program projektu Podnikavá žena: 2 DENNÍ INTENZIVNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO ŘEMESLNÍKY A TVŮRCE ZALOŽENÝ NA PRVOREPUBLIKOVÝCH PRINCIPECH PODNIKÁNÍ A OBCHODU a zároveň ryze současný a moderní.

Více informací na Facebooku události nebo na www.elegantnicesko.cz